Рулонний газон

Рулонний газон єдиний спосіб швидко і без особливих зусиль перетворити голий ґрунт на прекрасний зелений лужок. Залежно від розміру території, ми витрачаємо від одного до декількох днів - і ділянка біля будинку чи офісу, спортивний або дитячий майданчик, парк, сквер або узбіччя дороги стануть красивими та доглянутими.

Озеленення ділянки газонами з автоматичними системами поливу чудовий та зручний спосіб перетворення неживої земельної ділянки в насичену зеленню оазис. Доклавши трохи зусиль, за короткий час, можна створити розкішну клумбу поряд з офісною або житловою будівлею, організувати спортивний та дитячий ігрові майданчики, розбити сквер, облагородити та зміцнити узбіччя. Після цього Ви відчуєте, що природа стала ближче до Вас!

 

Наша команда використовує голландські технології для вирощування продукту, всі травосуміші підбираються з урахуванням кліматичних умов України - ви можете бути впевнені у якості та довговічності вашого лужка.

Рулонний газон

Універсальний рулонний газон

УНІВЕРСАЛЬНИЙ – використовується для озеленення територій навколо будинків, офісів, територій вздовж доріг. Такий рулонний газон швидко проростає і приживається на новому ґрунті.

Спортивний рулонный газон

СПОРТИВНИЙ – використовується для стадіонів та спортивних майданчиків. Такий рулонний газон, за рахунок свого складу, стійкий, здатний витримувати інтенсивні навантаження без шкоди для трави.

Рулонний газон УНІВЕРСАЛЬНЫЙ +

УНІВЕРСАЛЬНИЙ + – використовується для озеленення територій навколо будинків, офісів, дитячих майданчиків. Старше «універсального» типу газону, коренева система більш згуртована і міцна.

Google+