Рослини

Жодна ділянка не обходиться без дерев та чагарників. Правильний підбір, розміщення та висадження їх на ділянці забезпечують декоративність та естетичну привабливість ділянки у будь-який сезон. Знання біології та фізіології це одна з важливих складових успішного росту та розвитку рослин у подальшому, у тому числі й посадка крупномірів, завдяки чому благоустрій та озеленення ділянки перетворять Ваш сад на витвір мистецтва.

Посадка рослин необхідний захід зі створення ландшафтного дизайну ділянки, але перш ніж робити посадки необхідно пам'ятати, що дерева та чагарники повинні, перш за все, добре виглядати в компанії з іншими рослинами та створювати загальну гармонію та атмосферу у вашому саду.

Вибираючи дерева для саду необхідно враховувати індивідуальні потреби рослини в освітленості, кількості вологи, і просторі для її подальшого зростання.

Підбір рослин на формування саду відбувається на етапі ландшафтного проектування.
Посадка рослин здійснюється за попередньо складеним проектом за умови дотримання всіх індивідуальних потреб рослин.

Рослини

Робота з рослинами

Ми маємо великий досвід у галузі міського та приватного озеленення та пропонуємо вам комплекс послуг з підбору та висадки рослин. Завдяки надійним партнерським відносинам з провідними іноземними розплідниками, компанія має можливість постачати високоякісний посадковий матеріал виробництва Німеччини, Голландії, Польщі, Бельгії, а також рослини власного виробництва та найкращих вітчизняних виробників за найвигіднішим співвідношенням «ціна-якість». Наші фахівці завжди допоможуть Вам прийняти правильне рішення щодо підбору рослин, посадки, поливу та догляду за ними.

Послуги

Ми надаємо такі види послуг:
 
• Продаж посадкового матеріалу
 
• Посадка (пересадка існуючих) дерев та чагарників
 
• Зимові посадки (в т.ч. крупномірів до 12м)
 
• Влаштування квітників, клумб, міксбордерів, альпійських гірок
 
• Інші види озеленення (вертикальне, контейнерне, озеленення дахів)
 
• Догляд та гарантійне обслуговування ділянок (формування крони, обрізка, полив, підживлення, мульчування, боротьба зі шкідниками та хворобами)
 
• Догляд за газонами та квітниками
 
• Створення зимових садів
Google+